Moje Studio se nachází na adrese Loděnice, Na Výsluní 422, 26712. Disponuje hlavní  místností ve stylu Boho, Boudoir, Glamour. 

Prostor lze variabilně přeměnit z obývacího pokoje na ložnici. Součástí hlavní místnosti je jídelna, kuchyně s veškerým zařízením. Zároveň 3 barvy fotoplátna ke stažení ze stropu (černá, šedá, bílá).

Hlavní místnost má velká okna, s dostatkem přirozeného světla. Zároveň jsou k dispozici 2 záblesky, softboxy, strip boxy, deštníky, odrazné desky a další vybavení. Druhá místnost slouží pro fotografování newborn se trvalým led světlem a softboxem a newborn doplňky.

Zároveň je zde šatna a make-up koutek pro vizážistku s osvětlením, sklad dekorací a vybavení pro fotografování. Klienti mohou využít toaletu i sprchový kout. Během pauzy si dopřát výbornou kávu nebo se osvěžit domácími limonádami.

V teplejších dnech je možno využít zahrady i přilehlé terasy, která nabízí odpočinkovou zónu. Prostor je vhodný nejen pro fotografování, ale i pro pořádání různých setkání, například při tvoření.
V letních měsících možnost venkovního cvičení v zahradě. Jsme child-friendly.